Nawigacja Nawigacja: Strona Główna / Transport Przeprowadzki Mieszkań

Bagażówka Transport Przeprowadzki Tylko z Adi!

 
Transport - Bagażówka - Przeprowadzki - Usługi Transportowe
Adi 24h Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Reda Trójmiasto i okolice!
Dojazd w Trójmieście Gratis!
Wywóz starych mebli, Opróżnianie Piwnic, Likwidacja Mieszkań
 

Potrzebujesz coś szybko przewieźć ? 24h na dobę! To nie problem! Zadzwoń!!! Bagażówki w całym Trójmieście już w pół godziny! Transport szybko i tanio!

Zdjęcie

Transport Przeprowadzki Mieszkań Gdańsk Gdynia Rumia Reda WejherowoTrójmiasto

 

Czeka Ciebie przeprowadzka?! Zmieniasz miejsce zamieszkania i Szukasz firmy transportowej, która pomoże Ci się szybko, tanio i bezpiecznie przeprowadzić?


Dobrze Trafiłeś!

Firma Adi zrobi to sprawnie, niedrogo i właściwie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Nasza specjalność to tysiące wykonanych Przeprowadzek w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Rumi, Redzie, Wejherowie, Pruszczu  ale także Przeprowadzki Krajowe w Polsce jak też Transporty Zagraniczne! Dojechaliśmy nawet do dalekiej Irlandii czy Szkocji, a Niemcy, Norwegia, Hiszpania, Grecja czy Dania to żaden problem! Przeprowadzimy i przewieziemy Twoje mienie w dowolne czy z dowolnego miejsca w Trójmieście , jak też w Polsce czy w Europie!

Do Twojej dyspozycji oferujemy meblowozy z windą lub bez o pojemności nawet 35m3, jak też mniejsze auta typu Bagazówki,  w których bez problemu Zmieścisz swój dobytek z kawalerki, mieszkania dwupokojowego jak też mieszkania trzypokojowego, łącznie z wyposażeniem kuchni, łazienki jak i przedpokojem!

Cena przeprowadzki w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu, Rumii, Redzie czy Wejherowie uzależniona jest tylko od samego czasu potrzebnego do jej prawidłowego i bezpiecznego wykonania, rozliczanego u Nas uczciwie co pół godziny, a nasze przeprowadzki poza Trójmiastem również po najniższych cenach!

Firma Adi Transport Przeprowadzki oferuje swoim Klientom Bezpłatny, czyli Darmowy Dojazd do Klienta na terenie Trójmiasta oraz Rumi, Redy i Wejherowa, czyli Płacisz dopiero od momentu rozpoczęcia samej Przeprowadzki.


Do Twojej dyspozycji mamy kilka wariantów:


Wariant 1: Meblowóz z Kierowcą


Do przeprowadzki Potrzebujesz tylko samego meblowozu do przewiezienia swoich mebli, kanapy, szafy, komody, lustra, stolików, lampy, krzesła, kartonów itp. mebli i pakunków. Meble i inne przedmioty są prawidłowo zapakowane i Masz już ludzi do pomocy, pakowania i wyładowania auta!

 

Wariant 2: Meblowóz z Kierowcą i drugą Osobą (Tragarzem) do pomocyDo przeprowadzki Potrzebujesz meblowozu oraz dwóch osób do noszenia. W razie takiej potrzeby Tragarze pomogą Tobie przy pakowaniu lub wyręczą Ciebie z dźwigania szafy, zabudowy, komody, biurka, kanapy, wersalki, stolików, kartonów, sprzętu Rtv i Agd takiego jak telewizor, pralka, lodówka, zmywarka, suszarka czy zamrażalnik! Przewieziemy wszystko , czego samemu nie Możesz przewieźć!

Przy tym wariancie jest bezpłatna możliwość zabrania się z naszą Bagazówką czy Meblowozem - czyli darmowy przejazd z Nami!

 

Wariant 3: Meblowóz z Kierowcą i dowolną liczbą TragarzyDo przeprowadzki Potrzebujesz kilku Tragarzów, Twoje meble są nietypowe, bardzo ciężkie lub zależy Tobie na jak najszybszym wykonaniu usługi! Ewentualnie nie Zapakowałeś swoich rzeczy lub nie Masz czasu na ich pakowanie lub Chcesz, Byśmy zrobili to wszystko za Ciebie!

Wariant 4: Sami Tragarze


Potrzebujesz ludzi do pomocy przy wniesieniu nowozakupionego mebla, wersalki czy kanapy. Masz nietypowy, ciężki przedmiot, którego samemu nie da się wnieść lub samemu zacząłeś się przeprowadzać, ale brakuje Ci sił bądź czasu. Adi oferuje dowolną liczbę Tragarzy dostępnych 24 godziny na dobę w dowolne miejsce w Trójmieście

 

 

Firma Adi to Transport Przeprowadzki Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Rumia Słupsk oraz Polska i Europa! Gwarantujemy Tobie darmowy dojazd do Ciebie na terenie Trójmiasta oraz Rumii, Redy i Wejherowa, jak też możliwość zabrania Ciebie naszym meblowozem-również za darmo!


W jaki sposób zamówić usługę przeprowadzki?

  • Wystarczy zadzwonić do naszego Konsultanta na nr.tel. 507-309-420, który już po krótkiej rozmowie z Tobą będzie w stanie podać Tobie cennik całej przeprowadzki. Konsultant jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu!
  • Wystarczy wysłać e-maila na adres: adiprzeprowadzki@wp.pl
  • Wystarczy napisać wiadomość do nas poprzez wybranie z menu strony pola Kontakt, opisując krótko przybliżoną ilość dużych i mniejszych mebli i rzeczy oraz miejsce rozpoczęcia i miejsce docelowe przeprowadzki oraz przybliżoną datą i godziną
  • Można też napisać sms o treści PRZEPROWADZKA na nr 507-309-420, a niebawem sami skontaktujemy się z Tobą!

Adi Transport Przeprowadzki BagazówkaTrójmiasto Polska i Europa- Bezpiecznie i Na Czas!

Serdecznie Zapraszamy!