Nawigacja Nawigacja: Strona Główna / Przeprowadzki Zagraniczne

Bagażówka Transport Przeprowadzki Tylko z Adi!

 
Transport - Bagażówka - Przeprowadzki - Usługi Transportowe
Adi 24h Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Reda Trójmiasto i okolice!
Dojazd w Trójmieście Gratis!
Wywóz starych mebli, Opróżnianie Piwnic, Likwidacja Mieszkań
 

Potrzebujesz coś szybko przewieźć ? 24h na dobę! To nie problem! Zadzwoń!!! Bagażówki w całym Trójmieście już w pół godziny! Transport szybko i tanio!

Zdjęcie

Przeprowadzki Zagraniczne

Przeprowadzki Zagraniczne to nasza specjalność! Jesteśmy w stanie przewieźć cały Twój
dobytek z 
dowolnego do dowolnego miejsca z Polski do Europy i odwrotnie!Specjalizujemy się w szczególności w Transporcie i Przeprowadzkach Międzynarodowych Wielka Brytania-Polska i Polska-Wielka Brytania , czyli Anglia-Polska-Anglia, Szkocja-Polska-Szkocja, Irlandia-Polska-Irlandia , dużym zainteresowaniem cieszy się również Transportowanie oraz Przeprowadzanie na trasach Niemcy-Polska i Polska-Niemcy , Hiszpania-Polska-Hiszpania oraz Grecja-Polska-Grecja!

Do Twojej dyspozycji w razie nagłej potrzeby już nawet na następny dzień:
Dwóch Tragarzy-Kierowców i Auto z windą lub bez, Meblowóz lub Duży Bus o pojemności nawet około 18 m2, ładowność ok. 1350 kg, tylko dwu lub trzyletnie pojazdy, w które bez problemu Zapakujesz wszystkie meble, rzeczy osobiste i przedmioty.
W przypadku prawidłowego zapakowania i możliwości rozkręcenia części mebli Zmieścisz w nim wyposażenie nawet 3 pokojowego Mieszkania!
Przyjedziemy mozliwie najszybciej we wskazane przez Ciebie miejsce i wykonamy Transport/Przeprowadzkę do dowolnego miejsca docelowego z Europy i do Europy z Polski!
 
Zapraszamy do kontaktu z Nami, nasz Konsultant telefonicznie lub mailowo odpowie na Twoje wszelkie 
pytania i wątpliwości.

 

Adi-Transport Przeprowadzki Zagraniczne - Bezpiecznie i Na Czas!